Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Ochota – m.st. Warszawy

Biuro jest jednostką budżetową miasta stołecznego Warszawy, utworzoną do obsługi finansowo – księgowej szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na obszarze Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

DBFO Ochota - nagłówek graficzny

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Nadzór nad Działem Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Zastępca Dyrektora

Anna Dorota Dziekańska

Pokój 231

tel: (22) 659-05-61 wew. 234

e-mail: kadry@dbfo-ochota.waw.pl

Zastępca Kierownika Działu Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Anna Stępniak

Pokój 232

tel: (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: stepniak@dbfo-ochota.waw.pl

Radca Prawny

Pokój 229

tel. (22) 659-05-61 wew. 235

Małgorzata Getler-Strzyżowska

e-mail: getler@dbfo-ochota.waw.pl

Marta Tutka

e-mail: tutka@dbfo-ochota.waw.pl

Godziny pracy w DBFO

Wtorek 8:00 – 12:00

Czwartek 8:00 – 16:00

Piątek 8:00 – 12:00







Sekretariat

Pokój 214

Ewa Pajęcka – Starszy Specjalista

tel: (22) 822-68-86 lub 659-05-61

e-mail: sekretariat@dbfo-ochota.waw.pl

Punkt Obsługi Interesantów

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00

Parter – Wejście I

Jolanta Szabelska

tel: (22) 659-05-61 wew. 222

MKZP i ZFM

Magdalena Dziak – Główny Specjalista

Pokój 232

tel. (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: dziak@dbfo-ochota.waw.pl

Dorota Zwierzchowska – Starszy Specjalista

Pokój 202

tel: (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: zwierzchowska@dbfo-ochota.waw.pl

Informatyk

Robert Brzeszkiewicz

Pokój 204

tel. (22) 659-05-61 wew. 209

e-mail: informatyk@dbfo-ochota.waw.pl

Przewiń na górę
Skip to content