Dział Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Nadzór nad Działem Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Zastępca Dyrektora

Anna Dorota Dziekańska

Pokój 218

tel: (22) 659-05-61 wew. 234

e-mail: kadry@dbfo-ochota.waw.pl

Radca Prawny

Marta Tutka

Pokój 220

tel. (22) 659-05-61 wew. 235

e-mail: tutka@dbfo-ochota.waw.pl

Godziny pracy w DBFO

Wtorek 8:00 – 12:00

Piątek 8:00 – 12:00

Sekretariat

Pokój 208

Ewa Pajęcka – Starszy Specjalista

tel: (22) 822-68-86 lub 659-05-61

e-mail: sekretariat@dbfo-ochota.waw.pl

Punkt Obsługi Interesantów

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Parter – Wejście I

Jolanta Szabelska

tel: (22) 659-05-61 wew. 222

MPKZP i ZFM

Magdalena Dziak – Główny Specjalista

Pokój 217

tel. (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: dziak@dbfo-ochota.waw.pl

Dorota Zwierzchowska – Starszy Specjalista

Pokój 217

tel: (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: zwierzchowska@dbfo-ochota.waw.pl

Informatyk

Robert Brzeszkiewicz

Pokój 214

tel. (22) 659-05-61 wew. 209

e-mail: informatyk@dbfo-ochota.waw.pl

Przewiń na górę
Skip to content