Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Ochota – m.st. Warszawy

Biuro jest jednostką budżetową miasta stołecznego Warszawy, utworzoną do obsługi finansowo – księgowej szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na obszarze Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

DBFO Ochota - nagłówek graficzny

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze – stanowisko do spraw płac i zasiłków w DBFO – Ochota m. st. Warszawy

W trakcie procedury naboru kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – stanowisko do spraw płac i zasiłków w DBFO Ochota m. st. Warszawy wyłoniono kandydata do zatrudnienia:
Panią Jolantę Dagmarę Olszewską– miejsce zamieszkania Warszawa
Wyżej wymieniona osoba spełniła wymagania stawiane kandydatom podczas rekrutacji na stanowisko do spraw płac i zasiłków w DBFO Ochota m. st. Warszawy. Podczas rozmowy wykazała się odpowiednią wiedzą by pełnić obowiązki na ww. stanowisku.

Uzupełnienie informacji o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze stanowisko ds. płac i zasiłków w Dzielnicowym Biurze Finansów Oświaty – Ochota m. st. Warszawy.

W trakcie procedury naboru kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – stanowisko ds. płac i zasiłków w DBFO – Ochota m. st. Warszawy wyłoniono p. Jolantę Dagmarę Olszewską zamieszkałą w Warszawie. Pani Jolanta Dagmara Olszewska nie podejmie pracy.

Wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze – stanowisko do spraw płac i zasiłków w DBFO – Ochota m. st. Warszawy
Przewiń na górę
Skip to content