Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty – Ochota - m.st. Warszawy

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Kierownik Działu

Radca Prawny

Pokój 220

tel. (22) 659-05-61 wew. 235

e-mail: prawnik@dbfo-ochota.waw.pl

Godziny pracy w DBFO

Poniedziałek 12:00 – 16:00

Wtorek 8:00 – 12:00

Środa 8:00 – 12:00

Czwartek 8:00 – 12:00

Sekretariat

Pokój 208

Ewa Pajęcka – Specjalista

tel: 822-68-86 lub 659-05-61

e-mail: sekretariat@dbfo-ochota.waw.pl

Specjalista do spraw Ekonomiczno-Administracyjnych

Dorota Zwierzchowska – Specjalista

Pokój 218

tel. (22) 659-05-61 wew. 234

e-mail: zwierzchowska@dbfo-ochota.waw.pl

Sekcja Ochrony Danych Osobowych

Kierownik Sekcji

Justyna Brejwo

Pokój 215 A

tel. (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: brejwo@dbfo-ochota.waw.pl

Nagadowska Ewa – Specjalista

Pokój 215 A

tel. (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: nagadowska@dbfo-ochota.waw.pl

Gąsior Patryk – Starszy Referent

Pokój 215 A

tel. (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: gasior@dbfo-ochota.waw.pl

MPKZP i ZFM

Dziak Magdalena – Główny Specjalista

Pokój 217

tel. (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: dziak@dbfo-ochota.waw.pl

Informatyk

Robert Brzeszkiewicz

Pokój 214

tel. (22) 659-05-61 wew. 209

e-mail: informatyk@dbfo-ochota.waw.pl

Przewiń do góry
Skip to content