Działy

Dział Organizacji, Kadr i Spraw Socjalnych

Kierownik Działu

Justyna Brejwo

Pokój 232

tel. (22) 659-05-61 wew. 234

e-mail: brejwo@dbfo-ochota.waw.pl

Radca Prawny

Pokój 232

tel. (22) 659-05-61 wew. 234

e-mail: prawnik@dbfo-ochota.waw.pl

Godziny pracy w DBFO

Poniedziałek 12:00 - 16:00

Wtorek 8:00 - 12:00

Środa 8:00 - 12:00

Czwartek 8:00 - 12:00

Sekretariat

Ewa Pajęcka - Specjalista

tel: 822-68-86 lub 659-05-61

e-mail: sekretariat@dbfo-ochota.waw.pl

Specjalista do spraw Ekonomiczno-Administracyjnych

Durkiewicz Maciej - Specjalista

Pokój 233

tel. (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: durkiewicz@dbfo-ochota.waw.pl

Sekcja RODO

Borkowska Dagmara - Specjalista

Pokój 203

tel. (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: borkowska@dbfo-ochota.waw.pl


Nagadowska Ewa - Specjalista

Pokój 203

tel. (22) 659-05-61 wew. 246

e-mail: nagadowska@dbfo-ochota.waw.pl

MPKZP i ZFM

Bergolc Iwona - Starszy Specjalista

Pokój 232

tel. (22) 659-05-61 wew. 221

e-mail: bergolc@dbfo-ochota.waw.pl

Informatyk

Robert Brzeszkiewicz

Pokój 204

tel. (22) 659-05-61 wew. 209

e-mail: informatyk@dbfo-ochota.waw.pl